ZPC BAŁTYK wśród sponsorów Karkonoszmana

#StartujzBossManem

Firma „Bałtyk” wyposaży zawodników Triathlonu Karkonoskiego w batony energetyczne „BossMan”. Znajdziecie je w pakietach startowych oraz na mecie na Śnieżce.  

Naturalne składniki, prozdrowotny wpływ na organizm człowieka oraz duże zasoby energetyczne – to główne walory batonów „BossMan”. Są one produkowane przez ZPC „Bałtyk” od kwietnia ubiegłego roku. Zostały przygotowane specjalnie dla osób o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, prowadzących aktywny styl życia. Głównym założeniem było stworzenie produktu opartego na naturalnych i prozdrowotnych składnikach, bez dodatku cukru, o walorach zarówno energetycznych jak i smakowych. Po batony „BossMan” sięgają m.in.  triathloniści, żeglarze, uczestnicy maratonów, ultramaratonów przełajowych, biegów na orientację czy podróżnicy. Batony „BossMan” sprawdziły się także w ekstremalnych warunkach podczas wyprawy polarnej polskich naukowców na Spitsbergen.

            Sympatycy „BossManów” dostrzegają w nich nie tylko walory energetyczne i smakowe, ale także prozdrowotny charakter poszczególnych składników. To dlatego właśnie zyskują uznanie zarówno w środowisku sportowców jak i wszystkich tych, którzy preferują zdrowy styl życia. 

            Podczas Triathlonu Karkonoskiego „Bałtyk” wyposaży Was w dwa nowe smaki „BossManów” o następujących składach: 

– Baton „SŁONECZNIK/DYNIA” (pomarańczowa etykieta)– zawiera słonecznik, pestki dyni, żurawinę, orzechy ziemne, daktyle i płatki owsiane. Naturalne składniki tego batona zawierają antyoksydanty, witaminy i substancje obniżające poziom złego cholesterolu. Pestki dyni są ponadto bogatym źródłem cynku, a słonecznika są źródłem wielu minerałów, w tym m.in. wapnia i żelaza oraz magnezu – bardzo potrzebnego m.in. biegaczom na dłuższych dystansach. Masa netto: 50 g. Wartość odżywcza w 100 g – 436 kcal.

– Baton „FIGA/MALINA” (fioletowa etykieta) – zawiera figę, malinę, nerkowce, daktyle, orzechy ziemne i płatki owsiane. Figa jest bogatym źródłem węglowodanów, a ponadto dostarcza dużo wapnia, błonnika oraz wzmacnia odporność. Malina to natomiast znane źródło potrzebnych witamin i minerałów. Masa netto: 50 g, Wartość odżywcza w 100 g – 420 kcal.

Więcej o BossManie na stronie sklepu internetowego www.bossman.zpcbaltyk.pl, gdzie jako Uczestnicy Triathlonu Karkonoskiego możecie zamawiać Bossmany z darmową wysyłką!

 

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat Medialny