EDYCJA w wersji COVID

Drodzy Zawodnicy Triathlonu Karkonoskiego,

Ten rok jest dziwny i szalony. Parę dni temu dostaliśmy ponowną zgodę Karkonoskiego Parku Narodowego na przeprowadzenie Triathlonu z metą na Śnieżce. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce na chwilę obecna również pozwala na przeprowadzenie zawodów, ale nikt nie wie co będzie 12 września w dniu startu. Jesteśmy jednak gotowi do przeprowadzenia zawodów. 

ZAWODY ROZEGRANE ZOSTANĄ W WERSJI COVID. Odprawa w tym roku będzie w wersji online. Jeżeli zawodnik i support będzie miał pytania odpowiem osobiście przy wydawaniu pakietów na Zamku i wyjaśnię wątpliwości. Odbiór pakietów osobiście na Zamku w dniu 11 września w godzinach popołudniowych do nocy ;) Szczegóły podamy później. Przy odbiorze pakietów będzie mierzona temperatura i zbierane oświadczenia o niepodleganiu kwarantannie i stanie zdrowia.

NA TERENIE ZAMKU CZOCHA OBOWIAZUJE NOSZENIE MASECZEK NA CAŁYM TERENIE NIE TYLKO W BUDYNKU. W pakietach znajdziecie maseczki dla Zawodnika i Supportu. W związku ze stanem epidemii w tym roku nie ma pasta party na Zamku !!! Do strefy zmian na Zamku WSTĘP MAJA TYLKO ZAWODNICY I SUPPORT. Przy wprowadzaniu rowerów w sobotę rano mierzona będzie temperatura zawodnikowi i suportowi. W strefie mety na Śnieżce Zawodnika i Support obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Ograniczamy czas pobytu na Śniezce do minimum i schodzimy do Domu Śląskiego, gdzie dostaniecie bilety na zjazd wyciągiem. W tym roku nie ma ceremonii dekoracji i wspólnego zdjęcia pod wyciągiem.

Robert Gudos Gudowski – Dyrektor Triathlonu Karkonoskiego

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat Medialny